מראה, מראה

מראה, מראה

ישנם מצליחנים רבים שמייחסים את הצלחתם הרבה לאדם אחד שעמד מאחוריהם, שעודד אותם בזמנים שרצו לוותר, שהאמין בהם בכל ליבו בעוד כולם לא האמינו… הוא תמיד היה שם בשבילם כדי לומר את המילים הנכונות, והעניק להם אמונה ותקווה בעצמם, שהם עוד יגיעו רחוק ויצליחו להוכיח לכולם ובעיקר לעצמם שהם יכולים – ובגדול – לעשות לכולם "בית ספר של החיים" ולהצליח! כמה נפלא שיש אדם כזה בחיים. הכול יכול להיראות שונה לגמרי, הרי מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך…
גם אם ישנם רבים שלא מאמינים בך, אבל מתוכם יש אדם אחד (!) שעומד מאחוריך ומאמין בך בכל ליבו – זה יכול לפעמים להספיק כדי שתגיע רחוק בחיים, כמו שמגיע לך וכמו שמגיע לכולנו.
אבל מה לעשות שלא לכולם תמיד יש את האדם הזה בחיים, שיהיה תמיד שם בשבילם, ויכול להיות שלך אפילו אין אדם אחד כזה. אין דבר! גם אם אין שם אף אחד אנחנו יכולים לייצר לנו אפקט דומה!

נכתוב על דף את כל המחמאות והפרגונים שהיינו רוצים לשמוע מהאדם שאנחנו הכי אוהבים, נעמוד מול המראה עם חיוך גדול וגב זקוף ונתחיל לפרגן לעצמנו, ממש כאילו אותו אדם איתנו כאן עכשיו והוא אומר לנו זאת מתוך שפתנו באהבה גדולה מאוד. אפשר לומר, לדוגמה: "אני אשיר לך שירי אהבה עד שתאמין לי!" "אתה יודע, אתה נראה ממש טוב!"
"עזוב מה שאחרים אולי אומרים, זה לא חשוב בכלל, שנינו יודעים טוב מאוד שיש בך פוטנציאל להצליח בענק! ובקרוב כולם יראו זאת!"
"אתה החיים שלי, ואני תמיד אהיה לצידך ואוהב אותך!"
"תבין, האהבה שלי אליך היא דבר שלעולם לא תפסיד!"
כל אחד יכול לומר את המילים שירוממו את רוחו ויחזקו את נפשו.
להשפעת המילים הללו יש עוצמה רבה מאוד מפני שהתת-מודע שלנו מקשיב לכל המילים הללו, ולאט-לאט יפנים את כל זה. ההרגשה הכללית שלנו לגבי עצמנו תשתפר פלאים, וכתוצאה מכך כל החיים שלנו ייראו אחרת, ולטובה, הרי מה שהאדם משדר לסביבה זה מה שהוא יקבל בחזרה… ברגע שהאדם יקפיד על כך, הוא יראה מהר מאוד באיזה אופן החיזוקים הללו משפיעים לטובה על חייו, ובאופן אוטומטי הוא יפרגן וירומם את עצמו בכל מיני דרכים.

לדוגמה: במעשה – הוא יפנק את עצמו ולא יחכה שאחרים יעשו זאת בשבילו; בדיבור – הוא יקבל את עצמו ויהיה אופטימי יותר; במחשבה – הוא ינקוט גישה קלילה יותר בחיים ולא יעניש את
עצמו ברגשות שליליים מיותרים.

״האדם שיכול למנף אותך הכי הרבה בעולם הוא אתה בעצמך״

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

AllEscort