אודות

אודות - משה חי ריבקוב

יש לי מטרה: אני עוזר לכם להגיע בעזרת השם צעד אחרי צעד להצלחה שלכם על ידי כלים שעובדים.

אחרי שנים של למידה מעשית, קריאה של עשרות ספרים משני חיים וליווי אנשים להגשמה עצמית, כתבתי והוצאתי לאור את הספר "כוכבים: הגיע הזמן לזהור" – ספר העצמה אישית ייחודי מסוגו שימלא אתכם באהבה עצמית מבורכת, ספר שיקח אתכם למסע ענק של לימוד עצמי בו תלמדו כלים רבים לעבר ההצלחה שלכם – וכל זה על ידי שיטה ייחודית שעובדת שזכיתי ברוך השם לבנות.

"שיטת הכוכבים"

איך הכל התחיל? 

בעברי הייתי ילד עם ביטחון עצמי מאוד ירוד. אפשר לומר שעצבות וחוסר אמונה היו חברים קבועים אצלי במשך שנים, וזה לא רק שהייתי מדוכא מעצמי ומהמציאות שלי אלא הייתי ממש מתבייש לדבר בפני אנשים, הייתי מתבייש בקול שלי, הרגשתי כאילו אין לי שום סיכוי להגשים את עצמי ואין לי שום פסגה לכבוש כאילו שהשמש מעולם לא זרחה בעולם שלי.  

אך בתוך כל הערפל והחושך הכבד הזה הייתה קרן אור שגדלה במשך הזמן, והיא החלום לשינוי חיובי עמוק ואמיתי. כתוצאה מכל מה שעברתי בחיים  (הארכתי על כך בספר שהוצאתי לאור), נמשכתי באופן טבעי לספרי קריאה משני חיים, לדוגמא: הערכה עצמית, התנהגות אסרטיבית, שפת הגוף והנפש, מתנת התרפיה, כיצד לרכוש ידידים והשפעה ועוד.

קראתי בספרים הללו בהנאה רבה והשינוי המבורך פשוט נכנס לחיי. אתם שואלים כיצד? ובכן, פשוט קיבלתי על עצמי ליישם את אשר למדתי מתוך הספרים הללו, ונהניתי לגלות איך קצת מודעות עצמית לכוחות שבורא עולם טמן בכל אחד ואחת מאיתנו יכולה  לשנות חיים מהקצה לקצה.

אחרי שחוויתי על עצמי את השינוי המבורך והעצום הזה הבנתי שהרצון הגדול ביותר שלי זה להאיר את הדרך לאנשים המרגישים תקועים בחיים ולהנחות את אלו המבקשים לדעת מהי הדרך המיוחדת שלהם למימוש עצמי, להצלחה! 

שנים מאוחר יותר נרשמתי לקורס להכשרת מאמנים בתוספת לימוד שיטת ה-NLP וברוך השם עברתי אותו בהצלחה.

תקופת ההייטק 

לאחר מכן התמקצעתי מספר שנים בהייטק בתחום הרפואי, 

וכמו שכולכם יודעים, הייטק זו עבודה אינטנסיבית מאוד כך שבקושי יצא לי להאיר לאנשים את הדרך במקום בו הם מרגישים תקועים, לתת להם תקווה איפה שזה חסר להם.  אני זוכר בתקופה ההיא בקושי היה לי כוח בשביל עצמי אבל עדיין היה מאוד חשוב לי להשאיר בעולם הזה משהו ממני שיעזור לבני אדם, לכן התחלתי לכתוב את הספר ״כוכבים: הגיע הזמן לזהור״   – ואחרי שנה וחצי של כתיבה בימים ובלילות הוא כאן לפניכם, מחכה רק לכם שתבחרו להכניס אותו לחיים שלכם כדי ללמד אתכם כיצד לזהור בכל מצב בחיים.

מה שגרם לי להתחיל לכתוב את הספר הזה היה לראות כל כך הרבה בני נוער וצעירים אשר סובלים מביטחון עצמי ירוד, מביישנות ומדימוי עצמי נמוך, בדיוק כפי שהיה לי.

ופשוט לא יכולתי להתעלם, לא יכולתי להמשיך הלאה כרגיל בסדר היום שלי, זה כאב לי אישית לראות כל כך הרבה אנשים הסובלים באופן יום-יומי מכל התחושות הללו אשר אני יודע היטב שמוצצות כל טיפת אנרגיה לעשות משהו חיובי בחיים, כי הראש כל הזמן עסוק באיך אני נראה בעיני החברה?, האם באמת הם אוהבים אותי?, מה הייעוד שלי בעולם?, האם אוכל להיות מקובל ואהוב בחברה מתישהו?, אני נראה מוזר, נכון?, מה אני צריך לעשות כדי שיהיה לי כבר ביטחון עצמי?, מה אני צריך לעשות כדי להצליח כבר? וכן הלאה וכן הלאה…

והתשובה כל כך פשוטה!

תאהב, תבין ותקבל את עצמך – ולעולם לא תרגיש לבד, פתאום תראה איך הכל מסתדר בחיים, כי אתה תהיה כמו כוכב המאיר ומפיץ אור ואהבה בכל מקום שבו תהיה! תהיה כוכב אמיתי שכולם ירצו להיות בחברתו, תחווה את החיים הנפלאים במלוא העוצמה ותגשים את כל חלומותיך, ויהיה לך פשוט טוב בחיים! יהיה לך טוב!! כמו שבורא עולם רוצה בשבילך ובשביל כולנו.

החזון שלי:

לתת לכל אחד המחפש להגשים את עצמו את הכלים להתקדם צעד צעד בחיים שלו לעבר ההצלחה. 

מה אני עושה כיום?

אני ממשיך ללמוד עוד ועוד כדי לפתח את עצמי ולהוות קרן אור חמה ומאירה לחיי כל מי שירצה בכך, מאמן אנשים להצלחה שלהם בקליניקה שלי, מתעסק בפעילות הארגון להתענג באהבתך שהקמתי יחד עם חברי אהרון לירן שמטרתה להכניס אור ואהבה לכל נשמה באשר היא, וברוך השם כבר מכין לכם את הספר הבא (;

שלכם, משה חי

AllEscort